Сучасні Стенди Для Школи (35804)

Код: 35804

2-3 дні

Сучасні Стенди Для Школи (35804)кріплення Сучасні Стенди Для Школи (35804)
1600 грн

 

 

 

способи доставки

upakovka

 

 

Способи оплати

Сучасні Стенди Для Школи (35804)
Сучасні Стенди Для Школи (35804)
Опис

Сучасні Стенди Для Школи (35804)

Сучасні Стенди Для Школи виготовлено з якісних сучасних матеріалів. Зображення на стенді налаштовують на серьйозний лад та допомагають вчитися невимушено і тому ефективно. На стенді розміщенi пластикові прозорі кишені, в яких ви самі можете помістити будь-яку інформацію, роздруковану на папері. Для кожної кишені вже є підпис, тому дуже легко знайти потрібну інформацію. А саме це 10 кишень, такі як: Розклад уроків; Це ми; Правила класу; Наші плани; Актив класу; Наші досягнення; Важливо знати; Це цікаво; Вітаємо та Графік чергувань. Вони охоплюють всі сторони різноманітного життя кожного класу. Кишені міцно закріплені на стенді за допомогою двостороннього скотча та мають виріз у верхній частині, тому ними дуже зручно користуватися. Гарантія на кріплення кишень до стенду - 5 років. Куточок Класне Життя має багато кишень формату А4 різної оріентації, деякі з них - горизонтальні. Це і є перевагою даної моделі, тому що часто виникає потреба саме в таких горизонтальних кишенях для зручного розміщення інформації.
Стенд легко прикріпити до стіни на двосторонній монтажний скотч, який йде в комплекті на зворотній стороні. Але стенди такого великого формату рекомендуємо кріпити ще на саморізи, заздалегідь зробив отвори дреллю в стенді.

Основні характеристики: Сучасні Стенди Для Школи

  • Розмір: 120х100 см
  • Кишені: 10 шт
  • Основа: пластик товщиною 3 мм
  • Ламінація: немає, але є можливість замовити ламінування окремо (+120 грн, напишіть про це при замовленні у примітках)
  • Кріплення: двосторонній скотч 
  • Використання поза приміщенням: неможливо
Київстенд пропонує великий вибір табличок і стендів за готовими макетами та на замовлення! Швидко, легко, якісно! Доставка по всій Україні! Звертайтеся та замовляйте!!! ☎ 050 542 8038 (Viber, Telegram) - пишіть, чекаємо! Є питання - пишіть Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Останні переглянуті товари