Доставка

Нашим транспортом по Києву

Доставка нашим транспортом Київ та передмістя. Ціна доставки 20 грн. / 1 км. Вартість розраховуємо за svidka dostavka stendiv kievdostavka kyivstendмарщрутом Google навігатора від Ломоносова 60/5.

Самовивіз з пункту видачі в Києві

Ви зможете отримати готові стенди чи таблички у пункті видачі інтернет-магазину Київ Стенд у Києві за адресою вул. Ломоносова 60/5  ( метро «Іподром») з 10 до 18 години з понеділка по п'ятницю.

Приїжджати тільки після  підтвердження наявності замовлення в пункті видачі.

Доставка по Украине

Більшість замовлень відправляються протягом 2 - 3 робочих днів.

Розрахувати вартість доставки можна на сайті   компании "Нова Пошта". "Місто відправник" - Київ, "Габарити відправлення" відповідають розмірам замовленого стенду, "Фактична вага" - в середньому 2 кг. за 1 стенд. Адресну доставку оплачує одержувач в не залежності від суми замовлення.

Доставка по УкраинеДоставка в будь-який населений пункт України за тарифами підприємства "УКРПОШТА"

Розрахунок вартості доставки по тарифам "УКРПОШТА" В середньому вага одного стенду 2 кг.

Недавні зміни в тарифах нової пошти зробили невигідною відправку посилок одна сторона з яких дорівнює або більше 70 см. Тариф на доставку при цьому зростає в 2 рази. При відправці стендів це грає велику роль. Будь ласка, враховуйте розмір стенду при виборі відправки Укр ПоштоюДоставка по Києву здійснюється  щодня у потрібне відділення або за адресою одержувача (адресна доставка кур'єром Нової Пошти).

Стенди упаковані в листи картону та прозору плівку, тому ви при першому ж огляді зможете вирішити, купуєте ви стенд чи вам потрібно щось інше.

Доставка стендів, які були куплені в інтернет-магазині Київ Стенд, є максимально комфортною для покупця.  Ми щодня працюємо над спрощенням механізму доставки стендів покупцям.

 

 

Наші Партнери

verhovna radaksukovalskadarndmsusupportkpikpiitobiknucementuanefrolog