viber 170x170  telegram     +38  050 542 8038 

Слава Україні! 🇺🇦

Кошик порожній

korzina

Київ Стенд - виготовлення табличок з 1998 року

Ми спеціалізуємося на виготовленні табличок з основою із пластику. Власне виробництво.

  • Мінімальний кількість замовлення на виготовлення табличок: 1 шт.
  • Термін на виготовлення табличок: від 2 - 3 робочих днів (в залежності від навантаження виробництва на даний момент).
  • Виготовлення до 10 табличок в узгодженому макеті: від 3 до 4 робочих дня.
  • Термін виготовлення більше 10 табличок - потрібно уточнювати у менеджера.
  • На всі виготовлені таблички гарантія. Якщо табличка встановлена ​​на вулиці 1 рік. Для табличок які висять в приміщеннях 3 роки.

Виготовлення табличок

Виготовлення табличок - наша повсякденна робота. Із задоволенням, виготовимо таблички будь-якої конструкції з використанням найсучасніших матеріалів. Наші дизайнерські таблички легко поєднуються, практично, з будь-якими видами декору.

Якісно виготовлені таблички дуже допомагають створювати в офісі самоорганізацію для клієнтів і співробітників. Таблички з перекресленим телефоном, наприклад, натякнуть відвідувачам, що вони не вдома. Таблички також дають зрозуміти про ваших робочих годинах і лояльності компанії.

Виготовлення табличок - срібло матове

З досвіду з упевненістю можна сказати:

  • Таблички не повинні виглядати погано.
  • Практичність табличок (пластикові кишені, змінні елементи табличок) зручна всім.
  • На табличках повинна бути тільки достовірна інформація без помилок.

Якщо в офісі вже є таблички і потрібно виготовити додатково нові такого ж зовнішнього вигляду телефонуйте нам! Ми підберемо максимально схожі за кольором матеріали для основи табличок із пластику, композиту, акрилу і виготовимо таблички дуже схожі на оригінальні.

У вас немає готового макету? ми розробимо макет на виготовлення табличок згідно вашим перевагам і бюджету.

Виготовлення табличок - матеріали основи

Пластик - найпопулярніший і простий матеріал при виготовленні табличок. Товщина зазвичай 3 або 4 мм. Пластик товщиною більше 4 мм. рідко використовується в виготовленні табличок, так як він важче дорожче при інших рівних характеристиках. На пластик наноситься будь-яке зображення або текст за допомогою повнокольорового широкоформатного друку. Можна друкувати прямо на пластиці, або на вініловій плівці. Вінілову плівку потім накочуються на пластик і обробляють краю. Пластик прекпасно витримує будь-які погодні умови і сонячний ультрафіолет.

Єдиним мінусом пластикових табличок їх крихкість і вандалонезащіщенность. Пластик легко дряпається навіть нігтем і досить крихкий матеріал.

Якщо на табличці тільки текст на «золотом» або «срібному» тлі використовується спосіб аплікації плівками фірми ORACAL. Пластикові таблички доступні в матовому і глянсовому виконанні. Пластикові таблички можна встановлювати зовні і всередині приміщень. Вони легкі, швидко приклеюються на двосторонній скотч (можна просвердлити наскрізь і закріпити дюбелем) і недорогі. Це найдемократичніший і прийнятний в більшості випадків варіант.

Композит - це сучасний матеріал який виготовляється шляхом нанесення на полімерний пластик з двох сторін тонкого шару алюмінієвого покриття. Композитний лист буває 3 і 4 мм. товщини. На лист композиту наклеюється плівка із зображенням або текстом. Таблички на композиті відрізняються від табличок на ПВХ жорсткістю на скручування і абсолютно не схильні до дії навколишнього середовища. Встановлюватися можуть всередині і зовні приміщення як на площину (стіна, паркан) так і окремо стоять (стовп, паркан із прутів, ніжки).

Композит твердий і досить жорсткий матеріал. Його неможливо розбити нп частини або подряпати голими руками без застосування будь - яких технічекого засобів.

Композитні панелі бувають дзеркально золотого і срібного кольору, що незамінне ніякими іншими матеріалами для виготовлення табличок преміум класу. Таблички на дзеркальному композиті - практично ідеальні. Дуже солідні, якісні. Мають тривалий термін служби і не втрачають відмінного зовнішнього вигляду.

Акрил - високоякісний матеріал з якого виходять гарні таблички будь-якого призначення. Акрилові таблички можна використовувати і на вулиці і в приміщенні. Акрил випускається: прозорий, молочний, кольоровий різної товщини. Для табличок можна використовувати два або більше шару акрилу. Таблички з акрилу: красиво - але дорого))).

Складальні таблички - дуже зручна система швидкої заміни інформації на табличці в разі потреби. Зазвичай складальна табличка складається з декількох менших за розміром табличок які конструктивно закріплені в одне ціле. Сучасна альтернатива табличок з кишенею з прозорого пластика. Таблички виготовляються з алюмінію, пластику і металу. Можливі комбінації цих матеріалів. Наприклад частина для змінної інформації часто виготовляють на прозорому пластику товщиною 0.8 мм.

Виготовлення табличок - складальні таблички

Алюмінієвий анодований профіль - власне, рамка для табличок виготовлених практично на будь-якій основі. Складається з високоякісного профілю, куточків, куточків вушок (для кріплення) і пружинок які притискають основу отблічкі до лицьовій стороні профілю. Може використовуватися з товщиною матеріалу основи таблички від 1мм до 7 мм. Надає виробу закінчений, акуратний зовнішній вигляд. Єдиний ньанс який потрібно враховувати - це те, що таблички виготовлені із застосуванням алюмінієвого профілю неможливо прикріпити до скла, наприклад, металопластикової двері.

Виготовлення табличок - способи кріплення

Кріплення табличок з пластик, композиту, акрилу при установці на стіну як правило двостороння клейка стрічка або простіше двосторонній скотч. Ми застосували двосторонній скотч тільки перевірених часом і досвідом виробників світового рівня. Це не скотч з канцтоварів а фірмовий німецький рекламний скотч. За умови, що стіна або будь-яка поверхня має тверде не відвалюється покриття гарантуємо, що табличка буде надійна закріплена.

Виготовлення табличок - кріплення на двосторонній скотч

Їли стіна побілена вапном або сильно розведеної водоемульсійною фарбою для кріплення табличок краще застосовувати дюбелі діаметром 6 мм. В цьому випадку, при замовленні на виготовлення табличок потрібно вказати, що кріплення на дюбель. Тоді в табличках будуть акуратно зроблені відповідні отвори і в комплекті з табличкою будуть чотири самореза і 4 дюбеля діаметром 6 мм. Вам потрібно буде докласти табличку до стіни. Через вже зроблені отвори олівцем відзначити місця кріплення таблички і просвердлити чотири відкрутитеся свердлом, вбити дюбеля і утановіть табличку закрутивши саморізи.