Гарантія

Гарантія на інформаційні стенди поширюється згідно із Законом України «Про захист прав споживача»: Ви маєте можливість повернути або обміняти стенди, куплені в інтернет-магазині Київстенд, на протязі 14 днів з момента покупки. Стенди не повинні мати таких дефектів як отвори, непередумовлені інструкцією; подряпини; відколи; погнутості; бруд. Також стенди не повинні мати наслідків після встановлення на стіну із застосуванням двостороннього скотчу. Якщо під час покупки стенду Ви не впевнені, чи будете його встановлювати, краще не виймати його з упаковки.

 Повернення або обмін стендів на гарантії в місті Київ

Повернення або обмін стендів на гарантії у Києві є можливим у пункті видачі інтернет-магазину Київстенд за адресою вул. Лятошинського 14А. Повернення грошей — на протязі 2-3 робочих днів.

 Повернення або обмін стендів на гарантії по Україні

Повернення або обмін стендів на гарантії по Україні відбувається через компанію «Нова Пошта» за рахунок покупця. Для повернення грошей Вам потрібно вислати на ел. почту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. скан квитанції про оплату стенду та після підтвердження надіслати стенд «Новою поштою» повідомивши нам зворотнім листом номер квитанції та картки Приватбанку, на котру потрібно буде перерахувати гроші. Гроші будуть перераховані на протязі 2-3 робочих днів після отримання нами Вашого стенду.

Якщо ви бажаєте просто замінити стенд, наприклад на стенд із фоном іншого кольору, та вартість цих стендів однакова, ми надішлемо Вам новий стенд, але оплачуєте пересилку за тарифами компанії «Нова Пошта» Ви.

За умови помилки з нашого боку, коли Вам було надіслано стенд не з Вашого замовлення з іншим кодом, усі витрати на пересилку заміні або поверненні оплачуємо ми.

Наші Партнери

verhovna radaksukovalskadarndmsusupportkpikpiitobiknucementuanefrolog