Стенди на замовлення

Стенди на замовлення компанія Київ Стенд виготовляє з 1998 року. Багаторічний досвід роботи і спеціалізація на виготовленні стендів для розміщення інформації гарантує, що ви залишитеся задоволені результатом. Ми постараємося, щоб ваш стенд за індивідуальним замовленням вийшов такий як ви хочете.

Компанія Київ Стенд щодня виготовляє інформаційні стенди на замовлення для держустанов, шкіл, дитячих садків, лікарень, офісів, ФОП, нотаріусів, аптек та інших видів діяльності.

Всі стенди виготовляються тільки з якісних матеріалів вироблених на підприємствах провідних брендів України і світу; ORACAL, ТD-Clear, Orabond, 3M та ін.

Стенди на замовлення - приклади робіт

Виготовлення стендів на замовлення в Києві

Від вибору матеріалу для виготовлення стенду на замовлення залежить не тільки ціна стенду, але і його експлуатаційні характеристики.

Для правильного вибору матеріалів потрібно заздалегідь знати:

 • де буде встановлений стенд на площині (стіна) або на стійках з металу (паркан, мобільний стенд і т.п.)?
   глибина пластикових кишень на стенді? Стандартна глибина кишень будь-якого формату 1,5 мм (для одного аркуша паперу); 4 мм (можна вкласти до 10 аркушів паперу); і 12 мм. (Призначений для розміщення книг, журналів, реклами)?

 • Чи потрібна можливість використання стенду поза приміщенням?

 

 • Якщо вам потрібен куточок споживача або куточок покупця, ми зробимо стенд саме такого розміру який поміститься на стіні в торговому залі, навіть якщо місця небагато. Якщо місця для розміщення стенда зовсім мало рекомендуємо вам зробити замовлення стенду куточок споживача з перекидний системою зберігання документів.

Замовити стенди для школи та дитячого садка

Виготовленні на замовлення стендів для шкіл і дитячих садів це велика частина нашої повсякденної роботи.

Пропонуємо відмінні стенди на замовлення для дітей з дуже демократичними цінами.

У нас є багато напрацювань для стендів на замовлення по хімії, біології, математики, української, англійської та німецької мови.

Для дитячих садків батьки часто роблять замовлення стендів з інтерактивними елементами, які не дадуть нудьгувати на уроках маленьким учням.

Стенд на замовлення для ДНЗ будиночки

Мобільні стенди на замовлення


Якщо ви часто проводите виїзну торгівлю, рекламні акції, часто переїжджаєте, орендодавець не дозволяє свердлити отвори в стінах і клеїти на скотч стенди хочемо запропонувати мобільні стенди під замовлення.

Вартість мобільного стенду буде трохи вище, ніж стаціонарного пластикового стенду зробленого також на замовлення. Але при цьому мобільний стенд дуже зручний. Він легко розбирається і збирається використовуючи з інструменту тільки шестигранник (поставка в комплекті). У складеному стані мобільний стенд легко поміщається в середній легковий автомобіль.

Мобільний стенд на замовлення

Як замовити стенд 


Якщо вам не підійшов жоден з готових стендів, представлених в інтернет-магазині, ми із задоволенням зробимо стенд на замовлення за вашими параметрами.

Найпростіший і недорогий спосіб зробити замовлення стенду - це змінити будь-який макет який є на сторінках цього сайту. Можна змінити розмір, написи, кількість і розташування кишень на стенді.

 • Вартість зміни вже існуючого макета з нашого сайту: безкоштовно.
 • Термін виготовлення макета від 2 до 5 робочих днів.

Якщо потрібен стенд який не схожий ні на один стенд який є на сторінках цього сайту - ми можемо розробити такий макет з нуля.

 • Вартість послуги з розробки макета стенду на замовлення: 10% від вартості стенду
 • Форма оплати: передоплата 50% згідно виписаного рахунку
 • Термін виготовлення макета від 3 до 10 робочих днів.

Способи замовлення стенду:

 • Зателефонувати ☎ 050 542 80 38 і розповісти, якою б Ви хотіли стенд. Тобто, якого розміру, який вартості, скільки на стенді повинно бути кишень і як вони повинні бути розташовані. Крім цього, нам з вами потрібно буде обговорити фон підстави стенду - це зображення, яке надруковано і його неможливо змінити в майбутньому. Повірте багаторічному досвіду, робити це по телефону дуже незручно, і зазвичай ККД такого обговорення дизайну стенду вкрай низький.

Зроблений макет стенду на замовлення висилаємо вам на зазначену в заявці пошту.

 • Ви вирішуєте, чи підходить вам такий стенд або потрібно що-небудь переробити. Якщо у Вас виникли зауваження по макету - будь ласка, надішліть їх нам зворотним листом.
 • Ми усунемо зауваження і відправимо вам виправлений макет на розгляд, але не більше 3 разів.
  Як тільки макет узгоджений, ми запускаємо стенд у виробництво.

В середньому термін виготовлення стенду на замовлення - від 4 робочих днів.

Наші Партнери

verhovna radaksukovalskadarndmsusupportkpikpiitobiknucementuanefrolog