Оплата

Оплата інформаційних стендів, які були куплені в інтернет-магазині Київстенд, можливо здійснити п’ятьома способами. Оберіть, будь ласка, найбільш комфортний для Вас спосіб оплати. Ми намагаємося постійно покращувати та спрощувати процедуру оплати. На сьогодняшній день Ви маєте можливість оплати наступними способами: 

Квитанцiя для фiзичних осiб 

kvitanciya

Після оформлення замовлення через інтернет-магазин Київстенд на вказану Вами пошту надійде електронний лист із квитанцією на оплату через будь-яке відділення банку в Україні. Роздрукуйте квитанцію; заповніть ім’я, прізвище та адресу; оплатіть у касі будь-якого банку. 

  • Комісія оплати 1-2% (встановлюється банком, в якому проводиться оплата)
  • Комісія оплати від 1.00 грн. при оплаті через сайт https://privatbank.uа
  • Оплата у Приватбанку — на протязі одного робочого дня.
  • Оплата в інших банках України — від одного до трьох робочих днів.
  • Оплата в Ощадбанку — до чотирьох робочих днів.

Приват24 Visa + Mastercard Приватбанку 

platejnie sistemi

  • Оплата з карток та рахунків Приват24 на сайті Приватбанку

При отриманні у відділенні Нової пошти

novaposhta

Оплата відбувається при отриманні стенда або табличок у відділенні «Нової Пошти». Посилка містиме всі необхідні документи для оплати. Доступно тільки для покупців-приватних осіб, які купили стенди або таблички через інтернет-магазин Київ Стенд. Якщо стенд або табличка виготовляються за Вашими параметрами, оберіть, будь ласка, іншу форму оплати.

Безготівковий розрахунок для ФОП та Юридичних осіб

Після оформлення замовлення через інтернет-магазин Київ Стенд на вказану Вами пошту надійде електронний лист для підтвердження резервування обраного Вами товару. Надішліть, будь ласка, зворотним листом скани реєстраційних документів ФОП або Юридичної особи для формування рахунку на оплату. Рахунок буде надіслан електронною поштою. Договір, оригінал рахунку та накладна будуть надіслані разом із замовленням.

Наші Партнери

verhovna radaksukovalskadarndmsusupportkpikpiitobiknucementuanefrolog