Стенди для дітей

Стенди для дітей подобаються як малюкам із дитячого садка, так і солідним школярам початкової та середньої школи не лише у Києві, а й у всій Україні.

Стенди, виготовлені на виробництві Київ Стенд, відрізняються насиченими квітами, дизайном, що запам'ятовується, довговічністю.

Дошкільнятам подобаються стенди з колоритними фарбами, знайомими їм героями мультфільмів і казок. Для захоплюючого стенду знадобиться оригінальний задум.

Творчим підходом до виготовлення стендів для шкіл можна домогтися уваги школярів до нашої продукції. Найчастіше це допомагає розширити рамки навчального процесу.

Інформаційні стенди для шкіл та дитячих садків виготовляються у Києві. Стенд виготовляється з листового пластику завтовшки 3 - 4 мм.

Виготовлення інформаційних стендів для дитячого садка, школи

Залежно від цілей і призначення стенду, можлива аплікація вінілової плівкою або повнокольоровий широкоформатний друк (1440 dpi). Інформаційні стенди для шкіл та дитячих садків з використанням технології повнокольорового друку не програють стендам з аплікацією з вінілових плівок колоритністю кольору, але повнокольоровий друк неможливо замінити при виготовленні стендів, коли потрібно помістити на стенд фотографію. На стенді розташовуються кишеньки з оргскла або прозорого пластику, в які вкладаються оголошення та документи. Зазвичай для кишень на стенди використовується формат А4, але можливе виготовлення стенду з кишеньками будь-якої форми та розміру.

Ми намагаємося зробити нашу продукцію максимально доступною для замовника, але не за рахунок застосування дешевих матеріалів, а шляхом впровадження сучасних технологій у процес виготовлення стендів. Якщо Ви обмірковуєте виготовлення стенду для вашого класу, школи або дитячого садка, то будь-які питання щодо виготовлення стенду в Києві Ви можете поставити будь-яким зручним для вас способом, телефоном або написати в viber, telegram або на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Для замовлення виготовлення стенду для дитячого садка або школи телефонуйте у Києві: viber 170x170telegram 050 542 8038

Наші Партнери

verhovna radaksukovalskadarndmsusupportkpikpiitobiknucementuanefrolog