Знак безпеки Використовувати захисний фартух (09309)

Код: 09309

В наявності

Знак безпеки Використовувати захісний фартух (09309)
103 грн

 

 

 

способи доставки

upakovka

 

 

Способи оплати

Знак безпеки Використовувати захісний фартух (09309)
Знак безпеки Використовувати захісний фартух (09309)
Опис

Знак безпеки Використовувати захисний фартух (09309)

Знак безпеки Використовувати захисний фартух ламінований, отже довговічний, стійкий до пошкоджень і легко миється будь-якими засобами для миття. Особливістю та перевагою цього знаку є пояснювальний напис українською та англійською мовами. Такий знак легко установити в потрібному місці на двосторонній скотч, який вже є в комплекті на зворотній стороні знаку. Табличку потрібно розміщати в місцях, де існує небезпека ударів передньою частиною тіла або ударів предметами, або контакт з небезпечними речовинами та матеріалами.Такі таблички нагадують, що передню частину тіла має бути захищено
захисним фартухом. Подібні знаки дуже часто розміщують на будівництві, а також різних виробництвах та лабораторіях. Зображення на всіх знаках нанесено способом високоякісного друку, відповідає міжнародному стандарту знаків безпеки ISO 7010:2019. Розмір таблички повністю співпадає з форматом А4, зазвичай таблички такого формату зручно використовувати у приміщеннях будь-якого розміру, або на вулиці. 

Компанія Київстенд пропонує високу якість, оптові знижки, договір, доставку по Києву, відправку перевізниками по всій Україні. Стенди та таблички на замовлення. Звертайтесь!

Основні характеристики: Знак безпеки Використовувати захисний фартух

  • Розмір: 21х29,7 см (формат А4)
  • Основа: білий спінений пластик товщиною 3 мм
  • Ламінація: є
  • Рамка: немає
  • Кріплення: двосторонній скотч 
  • Використання поза приміщенням: можливо

 

Наші Партнери

verhovna radaksukovalskadarndmsusupportkpikpiitobiknucementuanefrolog