Табличка з написом Отрута (24302)

Код: 24302

2 робочих дні

Табличка з написом Отрута (24302)
167 грн

 

 

 

способи доставки

upakovka

 

 

Способи оплати

Табличка з написом Отрута (24302)
Табличка з написом Отрута (24302)
Опис

Табличка з написом Отрута (24302)

Яскраво-червона табличка з написом Отрута відображає попереджувальне повідомлення про те, щоб триматися подалі від зони, де є токсичні матеріали. Хоча це може призвести не до таких жахливих результатів, як смертельні випадки, але, безумовно, це пов’язано з небезпекою. Табличка з написом Отрута встановлюється у місцях, де використовуються або зберігаються речовини, що можуть викликати отруєння ними. Розмір таблички немаленький, тому чудово підійде для складів, для фермерських господарств тощо. Ця пластикова табличка ламінована, отже довговічний, стійкий до пошкоджень і легко миється будь-якими засобами для миття. Цей знак легко приклеюється в потрібному місці на двосторонній скотч, який вже є в комплекті на зворотній стороні знаку.

На нашому сайті Ви також можете придбати Знак безпеки УВАГА! Токсичний матеріал (код 05313), який відповідає міжнародному стандарту знаків безпеки ISO 7010:2019. 

Компанія Київстенд пропонує готові стенди і таблички, високу якість, оптові знижки, договір, доставку по Києву, відправку Новою Поштою по всій Україні. Індивідуальні замовлення. Звертайтесь!

Основні характеристики: Табличка з написом Отрута

  • Розмір: 50х20 см (формат А4)
  • Основа: білий спінений пластик товщиною 3 мм
  • Ламінація: є
  • Кріплення: двосторонній скотч 
  • Використання поза приміщенням: можливо

 

Наші Партнери

verhovna radaksukovalskadarndmsusupportkpikpiitobiknucementuanefrolog