Табличка з написом Масло Небезпечно (24303)

Код: 24303

2 робочих дні

Табличка з написом Масло Небезпечно (24303)
167 грн

 

 

 

способи доставки

upakovka

 

 

Способи оплати

Табличка з написом Масло Небезпечно (24303)
Табличка з написом Масло Небезпечно (24303)
Опис

Табличка з написом Масло Небезпечно (24303)

Яскраво-жовта табличка з написом Масло Небезпечно відображає попереджувальне повідомлення про те, що треба бути обережним в зоні, де є масло, тому що це легкозаймистий небезпечний матеріал. Хоча це може призвести не до таких жахливих результатів, як смертельні випадки, але, безумовно, це пов’язано з небезпекою. Табличка з написом Масло Небезпечно встановлюється у місцях, де використовуються або зберігається масло, тому що треба бути особливо обережним. Розмір таблички немаленький, тому чудово підійде для складів, для заправок, для авторемонтів, для гаражів, для фермерських господарств тощо. Ця пластикова табличка ламінована, отже довговічна, стійка до пошкоджень і легко миється будь-якими засобами для миття. Цей знак легко приклеюється в потрібному місці на двосторонній скотч, який вже є в комплекті на зворотній стороні знаку.

На нашому сайті Ви також можете придбати Знак безпеки УВАГА! Вибухонебезпечно (код 04310), який відповідає міжнародному стандарту знаків безпеки ISO 7010:2019. 

Компанія Київстенд пропонує готові стенди і таблички, високу якість, оптові знижки, договір, доставку по Києву, відправку Новою Поштою по всій Україні. Індивідуальні замовлення. Звертайтесь!

Основні характеристики: Табличка з написом Масло Небезпечно

  • Розмір: 50х20 см (формат А4)
  • Основа: білий спінений пластик товщиною 3 мм
  • Ламінація: є
  • Кріплення: двосторонній скотч 
  • Використання поза приміщенням: можливо

 

Наші Партнери

verhovna radaksukovalskadarndmsusupportkpikpiitobiknucementuanefrolog