Оформлення дитячого садка

Компанія Київ Стенд пропонуємо великий вибір стендів, табличок і наклейок дитячої тематики для оформлення дитячого садка. При комплексному оформленні дитячого садка розробляється оригінальний дизайн стендів, табличок і наклейок окремо для кожної групи. Для нас в першу чергу важливі рекомендації вихователя групи в дитячому садку. Знаємо з досвіду: вимоги ці можуть сильно відрізняться одна від одної. Дуже багато залежить від методик, які застосовує вихователь у своїй щоденній роботі. Наші фахівці здатні втілити в життя найсміливішу задумку. Виготовлені ккомпанією Київ Стенд стенди для дитячого садка задовольняють практично будь-яким навіть найфантастичнішим задумам.

оформлення дитячого садка

 

оформлення групи в дитячому садку

Оформлення дитячого саду компанією Київ Стенд зазвичай йде в двох напрямках: кожну групу оформляємо окремо від стендів загальної тематики дитячого садка, які будуть розміщені в не групі, табличок для адміністрації дитячого садку і табличок в господарський блок. Всі таблички і стенди, які будуть використані в оформленні дитячого садка, будуть зроблені в одному стилі і вміщатимуть назву і зображення персонажів як всього дитячого дошкільного закладу, так і кожної окремої групи.

табличка музичний зал для оформлення дитячого садка

 

оформлення дитячих садків табличками

 Оформлення групи в дитячому садку

Починаємо з назви. Зазвичай назви групи вже склалися з плином часу і ми будемо використовувати саме цей образ в розробці дизайну при оформленні групи в дитячому садку. Наш дизайнер робить макети стендів і табличок для дитячого садка, які ми в електронному вигляді передаємо вихователю групи. Після усунення зауважень і узгодження макету стендів і табличок при оформленні групи в дитячому садку починається робота по виготовленню. Робота дизайнера  Київ Стенд повністю узгоджується з вихователем.

оформлення дитячого садка табличка сонечко

 

табличка меню для оформлення дитячого садка

Оформлення групи в дитячому садку підприємством Київ Стенд - процес творчий, в якому можна і потрібно використовувати найрізноманітніші матеріали і підходи. Серед усього іншого особливою увагою дітей користуються настінні стенди і таблички з яскравими красивими картинками улюблених героїв казок і мультфільмів. Приклад невеликого стенду - "Меню", який може бути використаний в оформленні дитячого садка, можна роздивитися і купити в нашому інтернет-магазині. Малюнок фону може бути змінений відповідно до назви дитячого садка або окремої групи. Взагалі на сайті представлені роботи, за якими можна побудувати загальну стратегію оформлення дитячого садка, тоді як деталі будемо обговорювати в процесі роботи над макетами. В оформленні садочка також використовуємо стенди «Куточок природи»,

стенд для оформлення їдальні дитячого саду

 

стенд куточок природи для оформлення дитячого садка

«Дитячий куточок», «Куточок для батьків». Крім цього, для полегшення сприйняття навчання малюків дуже доречними будуть такі стенди як «Магнітна дошка», «Маркерна дошка», які зручні у використанні вихователеві групи в дитячому садку і цікаві дітям.

стенд магнітна дошка для оформлення дитячого садка

 

стенд лелеченя для оформлення дитячого садка

Інтерактивні стенди прекрасно вписалися в процес навчання маленьких учнів. Якщо такі стенди були використані в оформлення дитячого садка, можна з упевненістю стверджувати, що діти нудьгувати не будуть. Наприклад: інтерактивний стенд "Природа", який ви можете розивитися і купити в нашому інтернет-магазині Киев стенд. Стенд в залежності від комплектації може виконувати досить різноманітні функції. Рекомендуємо стенд "Природа" встановлювати в доступному для дітей місці, якомога ближче до вікна. Прийшли вранці дітки в садок, на вулиці сніг або дощик, а в групі тепло і спокійно. Можна підвести малюків до стенду - і нехай вони самі, обертаючи пластикове коліщатко, виберуть з намальованих поряд з покажчиком явища природи, які вони бачили зовсім недавно по дорозі від будинку до дитячого садка. Граючи, вчимося пізнавати спочатку загальні назви: дощ, сніг, сонечко, хмари. Потім, коли діти навчаться простому, додамо кілька розширених характеристик природних явищ. Якщо вся група знає, що на вулиці холодно і сніг, то давайте знайдемо сніжинки, які ви бачили по дорозі. Великі вони були або маленькі, на які з намальованих схожі? 

Оформлення групи дитячого садка почемучки

 

Оформлення групи сонечко дитячого садка

Оформлення дитячого саду  Київ Стенд - це красиві, яскраві, якісні наклейки на шафки дітей. Ми розробляємо дизайн таких наклейок особливо ретельно. Маленька людина, ще не вміючи ні читати, ні писати, вже має свій шафку, яку повинно при необхідності легко знайти серед декількох десятків інших.

табличка завідувачка для оформлення дитячих садків

Досвід роботи  Київ Стенд в оформлення дитячого садка з 1998 року.

ТЕЛЕФОНУЙТЕ:098 393 9383

11.10.2017

Київ Стенд

Наші Партнери

verhovna radaksukovalskadarndmsusupportkpikpiitobiknucementuanefrolog