Куточок споживача із п’ятьма прозорими кишенями
- Для обовʼязкових документів
- Компактний настінний формат
- Прозорі кишені з ПВХ
- Швидкий монтаж
Термін виготовлення 1-3 робочих дня
Характеристики
- Розмір стенду: 80х50см
- Кількість пластикових кишень: 5 шт
- Основа стенду: пластик товщиною 3 мм
- Ламінація: так
- Кріплення до стіни: двосторонній скотч
- Використання поза приміщенням: неможливо
Куточок споживача згідно вимог
Стенд призначений для виконання вимог перевірок різними інстанціями та відкритого ознайомлення відвідувачів з інформацією підприємства. Він дозволяє впорядковано розмістити реєстраційні документи ТОВ або ФОП без плутанини та перевантаження.
Основа з пластику стабільно переносить вологе прибирання і не деформується при регулярному догляді. Прозорі кишені щільно утримують аркуші, не затирають текст і зберігають охайний вигляд навіть при частій заміні матеріалів.
Стенд добре підходить для магазинів, аптек, сервісних точок, офісів обслуговування клієнтів, де важлива компактність та акуратна подача інформації на стіні.
Не рекомендований для відкритих приміщень або місць з постійним механічним впливом. У таких умовах краще використовувати посилені рішення з додатковим захистом.
- Місткість для повного пакета документації ФОП і ТОВ
- Розміщення обовʼязкового переліку для перевірок
- Зручне групування інформаційних матеріалів
Комплектація і монтаж стенда
Стенд постачається готовим до встановлення. Кріплення можливе на двосторонній вспінений скотч для рівних поверхонь або через підготовлені отвори з використанням дюбелів 6 мм і саморізів. Такий підхід дозволяє адаптувати монтаж під конкретні умови приміщення.
Особливості і переваги
Модель створена для впорядкованого розміщення інформації без візуального перевантаження. Лаконічний дизайн добре поєднується з сучасними інтерʼєрами торгових і офісних приміщень. Прозорі кишені не відволікають увагу від змісту документів та дозволяють швидко орієнтуватися у матеріалах.
У щоденній експлуатації стенд демонструє стабільність. Пластик не реагує на сонячне освітлення у приміщенні, поверхня кишень не дряпається при заміні аркушів пальцями. Кишені підходять не лише для офіційних паперів, а й для розміщення рекламних буклетів, флаєрів або візиток.
Рекомендовано встановлювати стенд так, щоб нижній край був приблизно на рівні грудей дорослої людини. Це забезпечує зручне читання інформації без нахилів та зайвих рухів з боку відвідувачів.
Вироби Київ Стенд розраховані на практичне використання у бізнесі та допомагають підтримувати порядок у документах без зайвих зусиль.












_0x300.jpg)












