Створення сайтів для бізнесу

Потрібен сайт для бізнесу? Ми можемо вам допомогти

sozdanie saita

Створення сайтів для ФОП та Юр.осіб від 20000 грн

З 2008 року працюємо у сфері інформаційних технологій з ФОП, підприємствами, приватними особами щоб створювати, оптимізувати та підтримувати сайти, що працюють переважно на WordPress та Joomla.

Ми вкрай рідко не досягаємо поставленого завдання, при цьому ми надаємо послуги вищої ланки. Гарантуємо, що наші клієнти отримують у результаті максимальну віддачу від створених нами сайтів та інтернет-магазинів за свої гроші. Навіть у наш важкий, військовий час ми намагаємося щоб наші замовники отримали достатню рентабельність від своїх інвестицій.

Підтримка існуючих сайтів

Робимо як треба замовнику, а не як виходить у процесі

podderjka saitov

Підтримка вже працюючого сайту від 12000 грн на місяць

Пропонуємо створення та просування сайтів як для початківців та Юр.осіб так і готові оптимізувати та підтримувати вже готові проекти.

Крім цього із задоволенням беремося за дрібніші, але від цього не менш важливі завдання: індивідуальну розробку сайтів на CMS WordPress та Joomla, прискорення роботи, забезпечення безпеки, оновлення програмного забезпечення, додавання контенту, міграцію сайту на якісніший хостинг, усунення можливих проблем вже існуючих сайтів.

topglavn

Оптимізація швидкості сайту

Прискорення роботи сайту

preshvichennia saitiv

від 2800 грн

Повільний сайт абсолютно точно буде нижчє у видачі Google. Наші зусилля щодо оптимізації швидкості сайтів розроблених на WordPress та Joomla підвищать швидкість вашого сайту за певних умов в рази, що підвищить їх у видачі пошукових систем та приведе до вас на сайт більше відвідувачів.

Розробка Python Django

Розробка сайтів під ключ на Python Django

razrabotka python jango

Сайти створені на зв'язці мови програмування Python та фреймворку Django практично не мають обмежень. Відмінний вибір для бізнес-проекту розрахованого на довгу, конкурентну боротьбу. Це штучний товар. Розробка сайту за вашими параметрами. Розробка сайту під ключ. Створення сайту "під ключ" - це означає, що доменне ім'я (адреса) сайту зареєстровано на Ваше ім'я. Сайт добре працює на платному хостингу.

Розробка WordPress Joomla

Розробка сайтів WordPress або Joomla

razrabotka saitov wp joomla

WordPress та Joomla досить хороші і дозволяють робити якісні сайти. Однак потрібні плагіни, модулі які зроблять сайт зручнішим та цікавішим для користувача. Ми знаємо, як зробити сайт з максимальним функціоналом на WordPress JoomlaordPress и Joomla достаточно хороши и позволяют делать качественные сайты. Однако нужны плагины, модули которые сделат сайт более удобным и интересным для пользователя. Мы знаем как сделать сайт с максимальным функционалом на WordPress  Joomla.

Створення сайтів Київ, розробка сайтів під ключ, оптимізація швидкості сайту, підтримка сайтів

Якість – ми постійно практикуючі спеціалісти в IT сфері з 2008 року. Маємо величезний досвід, достатньо навичок та спеціалізуємося на створення сайтів для малого та середнього бізнесу

Ціна - розцінки на створення сайту, значно нижчі, ніж у "конкуруючих організацій". У нас немає жодних прихованих платежів. Форма оплати за створення сайту будь-яка.

Сайт це не матеріальний товар, у якого суворо задані певні характеристики, які легко оцінити, наприклад, порівняти з аналогом.

Ціна замовлення сайту багато в чому залежить від побажань замовника і може змінюватись у досить великих межах. Для визначення більш менш точної вартості роботи над створенням сайту надішліть кілька посилань на сайти які Вам подобаються і Вам би хотілося отримати в результаті нашої роботи сайт схожий на них. Виходячи з наведених Вами прикладів буде визначено реальну вартість та термін роботи зі створення сайту.

Відкритість - ми дуже уважно ставимося до побажань замовників при створенні сайту та намагаємось виконати їх так, як Ви цього хочете, а не як, виходить у процесі роботи. Ніяких нудних міркувань упереміш зі сспеціальними термінами та карколомних вишукувань у дизайні при створенні сайту. Всі обговорення щодо створення сайту, ведуться простою та адекватною мовою.

Просування сайту SEO

Просування сайту - SEO оптимізація

seo optimizatsia saita

 

Оптимізація сайту, просування сайту SEO - трудомісткий процес, який починається ще на етапі створення сайту, в результаті якого до Вас прийдуть відвідувачі, яких що-небудь пов'язує з комерційними запитами, за якими йде процес просування сайту - це наприклад туристи, рибалки, мандрівники, автомобілісти, загалом, всі ті люди , яким можна щось продати!

Ви саме для цього займалися створенням сайту?

Результати видачі пошукових систем за комерційними запитами дуже різні за регіонами. Це потрібно враховувати. Якщо Вам потрібен сайт, що добре працює, інтернет-магазин за адекватною ціною ми готові його зробити

Послуги

Підтримка сайту - - це оновлення матеріалів сайту (статей, зображень, новин, рекламної продукції тощо) та власне технічний супровід сайту чи інтернет-магазину у Києві. Ось зразковий список послуг для підтримки сайту в конкурентному стані:

 • Щоденне оновлення сайту ( статті, графіка, банери та інша реклама).
 • Перевірка безпеки сайту.
 • Тестування сайту на доступність та коректність. При виявленні помилок на сайті або інтернет-магазині помилки необхідно оперативно виправляти.
 • Консультації на будь-які теми, що стосуються Вашого сайту.
 • Можливе спілкування телефоном або on-line. Ми постараємося максимально повно розповісти Вам про принципи роботи сайту, способи налаштування та можливості CMS, настільки наскільки це Вам буде цікаво.
 • Вартість обслуговування та технічної підтримки сайту залежить від багатьох причин та обумовлюється індивідуально. 
 
Редизайн сайту - якщо Ваш сайт вже морально застарів, ви його давно не оновлювали, або з'явилися проблеми з працездатністю, замовте редизайн і ми вдихнемо у Ваш проект друге життя. Буде встановлено програмне забезпечення останньої версії, оновлено зображення та контент. Додано необхідну інформацію. Можливо знадобиться зміна доменного імені та перенесення сайту на інший домен.
Розробка рекламних банерів будь-якої тематитки.
Створення додаткового ПЗ - встановлення на сайт додаткових модулів, плагінів або компонентів сайту.

Створення інтернет магазину

Створення інтернет-магазину за вашими вимогами

 sozdanie internet magazina

 

У процесі роботи створення сайтів та особливо інтернет-магазинів, на жаль, доводиться адаптувати до
сьогоднішнім реаліям у нашій країні.
Наприклад перенести тимчасово хостинг до Європи щоб не залежати від аварійних відключень електрики або інших несподіваних наслідків, які намагаються нам влаштувати придуркуваті сусіди.

У стандартному інтернет-магазині реалізовано безліч необхідних та корисних функцій, серед яких:

 • Зручність пошуку, сортування за вказаними Вами атрибутами (ознаками) для відвідувачів
 • Зрозумілі умови покупки
 • Гнучкий вибір способів оплати та доставки Гарантія, можливість повернення купленого для покупця
 • Детальний опис та можливість додавати безліч фото
 • Швидкий та максимально надійний зв'язок з персоналом
 • Зворотній зв'язок із покупцем через форму реєстрації або без такої.
 • Інтуїтивно зрозуміла та зручна процедура оформлення замовлення у кошику
 • Конкурентна вартість замовлення
 • Модулі завантаження/розвантаження товарів

Зазвичай робимо інтернет-магазин "під ключ". У вартість створення інтернет-магазину включені всі етапи, починаючи від реєстрації доменного імені та закачування його післягарантійного обслуговування. Після передачі сайту гарантуємо 90 днів безкоштовне обслуговування та підтримка Вашого інтернет-магазину. 

Наші Партнери

verhovna radaksukovalskadarndmsusupportkpikpiitobiknucementuanefrolog